Pajisje për mbushje të pandërprerë (UPS)

CMP-UPS1000VAL
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Pajisje për mbushje të pandërprerë (UPS) 1000VA / 600W.

111,53
(me TVSH): 15,38
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Në rast të ndërprerjes së rrymës elektrike ruani të dhënat tuaja me ndihmë të këtij UPS pajisje. Pajisje për mbushje të pandërprerë ju mundëson kohë të plotësueshme për t'i ruajtur të dhënat tuaja në kompjuterin gjatë ndërprerjes së rrymës elektrike, falë të baterisë së integruar.

 

Karakteristika:

  • Lloji i baterisë: 1x12V/7Ah
  • Lagështia: (0-90)% RH, (0-40)°C (pa kondenzim)
  • Sistemi operativ: Windows® 2000/2003/XP/Vista/2008/7, Linux, Unix, Mac
  • Alarmi: 

              - Regjim materik: Zë pas 10 sekondash

              - Niveli i ulët i baterisë: Zë çdo sekondë

              - Mbinagarkimi: Zë çdo gjysmë sekondë

              - Gabimi: Zë e vazdhueshëm 

Output power 1.000 VA
Fuqia dalëse 600 W
Voltage 220 - 240 V-AC
Voltage range 162 - 290 V-AC
Frequency range
50/60 Hz
Transfer time 2 - 6 ms
lloji Battery
1x 12V/7Ah
Orë e mbushjes së baterisë 4 - 6 h
Orë e punimit: ± 10 min
Pesha 5 kg
Niveli i zhurmës
< 40 dB
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.