2xRJ45

ISDN-68246
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

2xRJ45 Cat6 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

6,54
(me TVSH): 0,9
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

2xRJ45 Cat6 female mount wallbox, shilded.

 

Features:

  • Connector type: 2xRJ45
  • Pins: 8/8
  • Material: plastic
Connector type
2xRJ45
Category
CAT6
Pins 8 / 8
Materiali
plastikë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.