2xRJ45

ISDN-0103
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

1,96
(me TVSH): 0,27
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

2xRJ45 Cat5 female mount wallbox, shilded.

 

Features:

  • Connector type: 2xRJ45
  • Pins: 8/8
  • Material: plastic
Connector type
2xRJ45
Category
CAT5e
Pins 8 / 8
Materiali
plastikë
Pesha 110 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.