Rrjetë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 37
ISDN-68246
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

6,54
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0107
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

7,82
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0024
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, pa mbeshtjellje.

4,23
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0106
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

6,86
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0104
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

6,86
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0103
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

6,54
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0102
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

5,76
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0100
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

5,76
Më shumë
Në stok
w
TEL-0009/4
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 femër që montohet në mur.

6,3
Më shumë
Në stok
w
TEL-0009/2
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 femër që montohet në mur.

4,71
Më shumë
Në stok
w
TPL-M5360
Informata të shpejta
(0)
Kodi: M5360

3G Wifi hotspot me ekran dhe opcionin e baterise se jashtme

94,94
Më shumë
Në stok
w
TPL-MR3220
Informata të shpejta
(0)
Kodi: TL-MR3220

3G/4G wireless N router, 150Mbps.

38,34
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0112
Informata të shpejta
(0)

Adapter konektor RJ45 CAT5e.

4,77
Më shumë
Në stok
w
TPL-POE200
Informata të shpejta
(0)
Kodi: TL-PoE200

Adapter i rrymes permes ethernet (POE) 

34,41
Më shumë
Në stok
w
CMPSC-LN032
Informata të shpejta
(0)

Adapter USB - RJ45 me shpejtesi deri ne 5Gbps.

34,97
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.