Komponente kompjuterike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 77
PCIE-1604B-AE
Informata të shpejta
(0)
PCIex SERIALx2 RS232,DB9-ADV
124,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PCIE-1620B-AE
Informata të shpejta
(0)
PCIex SERIALx8 RS232,DB78-ADV
346,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ISDN-0103
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

1,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-0102
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

4,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-0100
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

5,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-0106
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

6,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-0104
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

6,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-68246
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

6,54
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-0024
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, pa mbeshtjellje.

4,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-0107
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

7,82
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TEL-0009/2
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 femër që montohet në mur.

4,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TEL-0009/4
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 femër që montohet në mur.

6,3
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEISTEK WT280A
Informata të shpejta
(0)

3D Printer per (15x15x14)cm objekte duke perdore PLA ose ABS filament.

1.081,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VELLEMAN K8400
Informata të shpejta
(0)

3D Printer per (18x20x19)cm objekte duke perdore PLA ose ABS filament.

835,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TPL-M5360
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPL-M5360

3G Wifi hotspot me ekran dhe opcionin e baterise se jashtme

86,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-SF1008D alb
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.