Listë e çmimeve e pajisjeve testuese industriale Fluke

Z9-0033
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Listë e çmimeve e pajisjeve testuese dhe matëse industriale Fluke.

Not for Sales.
Për informata shtesë na kontaktoni në Formular online kontakt tonë

Complete price list  for Fluke Test Tools with effect from 1.10.2014.
 


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.