Kabllo Optike

GB-DM-LC/SC-15
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
Kabllo Optike, Kabllo e Rrjetit, LC - SC, Multimode, Duplex, 15 m, Vjollcë
7,44
(me TVSH): 1,03
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Fiber optical network cable LC-SC OM4 Multimode duplex. Designed for use in offices, industry and computer centers. Equipped with an LC-duplex and an SC-duplex connector, including protective dust cover. The cable sheath is halogen-free and flame retardant. Each cable includes a test protocol.

 

Features:

 • Maximum transmission range:
  • 100Mbit/s: OM2/3/4 = 500m
  • 1Gbit/s: OM2 = 500m; OM3/OM4 =1100m
  • 10Gbit/s: OM2 = 82m; OM3 = 300m; OM4 = 550m
 • Connection 1: LC plug
 • Connection 2: SC plug
 • Length: 15m
 • Diameter LWL core: 25um
 • Diameter LWL jacket: 125um
 • Type: duplex
 • Operation temperature: (-20+60)°C
 • Plug material: plastic
 • Insertion loss: <0.3dB
 • RoHS compliant
Type
Мulti-Мode
Connectors
LC/SC
Design
Duplex
Lenght 15 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.