HDMI v1.4 kabllo 2.0m

CABLE-5503/2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

"High-speed" HDMI kabllo me "Ethernet".

5,49
(me TVSH): 0,76
Qnt. Shportë
Në stok
w

HDMI v1.4 kabllo me Ethernet.

 

Karakteristika:

  • HDMI Ethernet kanal 
  • Audio kanal kthyes
  • 3D mbështetje
  • Mbështet (4Kx2K) rezolucion
  • Mbështetje e zgjeruar për ngjyra
  • Gjatësia: 2m
A:
HDMI
male
B:
HDMI
male
HDMI version
v1.4
Lenght 2 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.