Audio kabëll

CABLE-458
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Audi kabëll 3.5mm stereo mashkull / 2x RCA mashkull, 1.2m.

1,36
(me TVSH): 0,19
Qnt. Shportë
Në stok
w

Audio cable with 3.5mm stereo male / 2x RCA male plugs.

 

Features:

  • Connector A: 3.5mm stereo male
  • Connector B: 2x RCA male
  • Lenght: 1.2m
Connectors A
3.5mm
male
stereo
Connectors B
2x RCA
male
Lenght 1,2 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.