NE-CABLE031/5

NE-CAB031/5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: CATB22050GY50
CABLE 3.5 M/F Ster. 5.0m-G-GunMe
14,27
(me TVSH): 1,97
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CABLE 3.5 M/F Ster. 5.0m-G-GunMe
Connectors A
3.5mm
male
stereo
Connectors B
3.5mm
female
stereo
Gjatësia e kabllos 5 m
Ngjyra
 e përhimtë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.