Audio kabëll

TAS-C116
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
TASKER
MFR Part No: C116

Kabëll fleksibile me përçues të shumtë

1,24
(me TVSH): 0,17
Qnt. Shportë
Në stok
w

Flexible cables with individually shielded cores for sound reproduction and electronics.

 

Specification:

  • Conductor: O.F.C. red copper
  • Nominal section: 0,14mm2
  • Cond. Insulation: PVC
  • Core colour: Black, White, Red, Yellow
  • Shield: Spiral covering 100% O.F.C. red copper
  • Sheath colour: Black
  • External cable diameter: 5,2mm
  • Reel: 100m
Sheath colour
 e zezë
Core colour
 
 
 
 
Number of conductors 4
Nominal section 0,14 mm²
External cable diameter 5,2 mm
External core 1,3 mm
Sheath insulation
PVC
Capacity core/core 150 pF/m
Capacity core/shield 290 pF/m
Max rated voltage 49 V-AC
Conductor resistance 130 Ω/km
Operating temperature -15 / +70 °C
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.