Audio kabëll

TAS-C220-BLUE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
TASKER
MFR Part No: C220-BLUE

Kabëll flat stereo profesionale për audio

2,93
(me TVSH): 0,4
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Divisible shielded flat cable for professional head-phones and for sound reproduction.
Suitable for the realization of high quality audio assembly. Low capacity cable.

 

Specification:

  • Conductor No.1: O.F.C. red copper
  • Conductor No.2: O.F.C. tinned copper
  • Nominal section: 0,25mm​2
  • Cond. Insulation: Compact PE
  • Core colour: Transparent
  • Shield: Braided covering 100% O.F.C. tinned copper
  • Sheath colour: Blue
  • External cable diameter: (5,0x10,3)mm
  • Reel: 100m
Sheath colour
 blu
Core colour
 
Number of conductors 2
Nominal section 0,25 mm²
External core 1,6 mm
Sheath insulation
PVC
Capacity core/core 42 pF/m
Capacity core/shield 130 pF/m
Max rated voltage 49 V-AC
Conductor resistance 75 Ω/km
Operating temperature -15 / +70 °C
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.