Splliterë, LNB

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
FC-2SPLT-KN
Informata të shpejta
(0)

CATV spliter x2 1GHZ out=4.2dB.

1,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-6SPLT
Informata të shpejta
(0)

CATV spliter Х6 1GHz out=9.5dB.

5,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-3SPLT-KN
Informata të shpejta
(0)

CATV spliter x3 1GHz out=6.8dB.

2,15
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-4SPLT-KN
Informata të shpejta
(0)

CATV spliter Х4 1GHz out=8dB.

2,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-8SPLT-KN
Informata të shpejta
(0)

CATV spliter Х8 1GHz out=11dB.

5,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX WALLBOX5
Informata të shpejta
(0)

Kuti muri për coaxial kabëll me TV dalje.

0,18
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX WALLBOX3
Informata të shpejta
(0)

Kuti muri për coaxial kabëll me FM,TV dhe Satelit dalje.

1,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LNB-2X2
Informata të shpejta
(0)

LNB multiswtich, 2/2.

10,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LNB-3X4
Informata të shpejta
(0)

LNB multiswitch , 3/4.

11,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EM-SWITCH6
Informata të shpejta
(0)

LNB Switch , 4/1 - DISEQC 1.0.

6,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EM-SWITCH3
Informata të shpejta
(0)

LNB Switch , 2/1 - DISEQC 2.0.

8,85
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EM-SWITCH1
Informata të shpejta
(0)

LNB switch, 2/1 - DISEQC1.0.

14,34
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAT-SWITCH12V
Informata të shpejta
(0)

LNB Switch , 1x2.

3,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LNB-1X2/22KHZ
Informata të shpejta
(0)

LNB Switch , 2/1.

2,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-LNB/PROT
Informata të shpejta
(0)

Mbulues për LNB

26,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.