Konektorë, Adaptere

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
FC-027
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F, M i mprehtë / F.

0,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-023
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F / BNC.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-022
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F / BNC.

0,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-029
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F / Koaksial (RF)

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-025
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F / Koaksial.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-026
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F / Koaksial

0,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-024
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F / RCA.

0,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX F/F
Informata të shpejta
(0)

Konentor adaper koaksial (RF) F/F

0,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-030
Informata të shpejta
(0)
0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX JOINER
Informata të shpejta
(0)

Joiner për vazhdim të kabllove koaksiale

0,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-020
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F, M/F - 90°.

0,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-019
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F, M/M.

0,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-0181
Informata të shpejta
(0)

4-way connector adapter F-type ground block, panel mounting.

0,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-018
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter F, F/F.

0,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-201
Informata të shpejta
(0)

Konektor adapter koaksial (RF) F/F.

0,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.