Joiner për RG6

CX JOINER
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Joiner për vazhdim të kabllove koaksiale

0,6
(me TVSH): 0,08
Qnt. Shportë
Në stok
w

Joiner for to extend the coaxial cable.

Type of mounting: screw.

 

Features:

  • Length: 35mm
  • Material: plastic
Gjatësia 35 mm
Materiali
plastikë
Pesha 6 g
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.