Kablle me konektorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
CX-SB 25.0
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLSP40000W250
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 25 m, E Zezë
5,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-SB/90 5.0
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CSGP40120BK50
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 5.0 m, 90°, E Zezë
4,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-SB/90 10.0W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLSP40100W100
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 10 m, 90°, E Bardhë
3,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-SB/90 3.0W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CSGP40100WT30
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 3.0 m, 90°, E Bardhë
1,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-SB/90 5.0G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CSBW40010WT50
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 5.0 m, 90°, I Artë, E Bardhë
6,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-SB/90 10.0G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KNS40010W100
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 10 m, 90°, I Artë, E Bardhë
10,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-SB 15.0
Informata të shpejta
(0)
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 15 m, E Zezë
3,15
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CX-SB 20.0
Informata të shpejta
(0)
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 20 m, E Zezë
4,23
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CLCT-C029/2
Informata të shpejta
(0)
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 2.0 m, 95 dB
13,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB037/1
Informata të shpejta
(0)
Coaxial Kabllo, Antena, Mashkull / Femer, 1.0 m, 135 dB
8,85
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.