Kablle

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
TAS-C905-BLUE
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: C905 L.S.Z.H.

Kabëll koaksial me diametër të jashtëm prej 5mm

0,56
Më shumë
Në stok
w
ANT.CAB2
Informata të shpejta
(0)

Kabëll koaksial RG-6

0,48
Më shumë
Në stok
w
ANT.CAB1
Informata të shpejta
(0)

Kabllo Coaxial RG-6.

0,35
Më shumë
Në stok
w
GB-CABR001/100
Informata të shpejta
(0)

Kabllo koaksiale per antena.

0,4
Më shumë
Në stok
w
GB-CABR001/305
Informata të shpejta
(0)

Kabllo koaksiale per antena

0,4
Më shumë
Në stok
w
GB-CABR001/500
Informata të shpejta
(0)

Kabllo koaksiale per antena

0,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
eu rakomet alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.