Bisturi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CK-T0952
Informata të shpejta
(0)

Skallper nga metali

8,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WZ-77106
Informata të shpejta
(0)

Skallper prej metali

6,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WZ-77140
Informata të shpejta
(0)

Skallper nga metalit.

8,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
XNB103
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: XNB103

Tehë i mprehët për XN100

0,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CK-T0953-10
Informata të shpejta
(0)

Tehe prerese per skallper, 9mm.

4,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WZ-77111
Informata të shpejta
(0)

Tehe për skallper per prerje te letres, 18mm.

1,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WZ-77108
Informata të shpejta
(0)

Tehe të skallperit , 18mm

0,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TL-KF03
Informata të shpejta
(0)

Thikë që palohet

5,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
XN210
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: XN210

Thikë për prerje precize për punë të rënda, 137mm

7,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XN100
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: XN100

Thikë precize 148mm

4,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WZ-77109
Informata të shpejta
(0)

Thikë precize 150mm.

2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.