Pistoletë plastike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WZ-77025
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës për pistoleta me ngjitës.

1,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CK-6218-25
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës për pistoletë për ngjitës.

0,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WZ-77026
Informata të shpejta
(0)

Pistoletë për ngjitës me mbajtëse.

18,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CK-6216
Informata të shpejta
(0)

Pistoletë për ngjitës 80W.

39,73
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG02
Informata të shpejta
(0)

Pistoletë për ngjitje 200W.

18,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG04
Informata të shpejta
(0)

Pistoletë për ngjitje 40W.

7,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG03
Informata të shpejta
(0)

Pistoletë për ngjitje 10W.

5,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG01
Informata të shpejta
(0)

Pistoletë për ngjitje me bateri

37,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG01/STICK
Informata të shpejta
(0)

Shkopinjë silikoni per pistolete me ngjitje.

2,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG03/STICK
Informata të shpejta
(0)

Shkopinjë silikoni për ngjitje

1,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG02/STICK
Informata të shpejta
(0)

Shkopinjë silikoni për ngjitje

1,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.