Maja te kaçavidave

CK-4524
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
C.K Tools

Set i majave te kacavidave

7,08
(me TVSH): 0,98
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

8-pcs Screwdriver hex-bits set.

Recessed in bit clip, length: 30mm.

Manufactured from specially formulated V8 steel alloy for extreme toughness.
Blue steel impact bits provide a vastly extended working life.

 

Features:

 • Set Type: Bit Set
 • Number of Pieces: 8
 • Contents: 8 Hex Bits
  • 1.5mm
  • 2mm
  • 2.5mm
  • 3mm
  • 4mm
  • 5mm
  • 5.5mm
  • 6mm
Dimensionet 30 mm
Pesha 56 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.