Burgjia, Bormashina,

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
DUR.DRILL 0.8
Informata të shpejta
(0)

Burgi 0.8mm

4,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.8
Informata të shpejta
(0)

Burgi 1.8mm.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.2
Informata të shpejta
(0)

Burgi 1.2mm.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DUR.DRILL 1.0
Informata të shpejta
(0)

Burgi 1mm.

4,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DUR.DRILL 1.5
Informata të shpejta
(0)

Burgi 1.5mm.

1,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BURGII TOP 2.0/1
Informata të shpejta
(0)

Burgi 2.00mm.

0,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 0.8
Informata të shpejta
(0)

Burgi 0.8mm.

1,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.0
Informata të shpejta
(0)

Burgi 1.0mm.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.5
Informata të shpejta
(0)

Burgi 1.5mm.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DUR.DRILL 2.0
Informata të shpejta
(0)

Burgi 2mm.

1,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.1
Informata të shpejta
(0)

Burgi 1.1mm.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PROXXON 28296
Informata të shpejta
(0)

Disk për polir

7,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DREMEL 4000-4/65
Informata të shpejta
(0)
DRILL Mini Hand Kit, 230V
190,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MICROMOT 50/E
Informata të shpejta
(0)

Mini bormashinë, 40W.

50,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MICROMOT 50/EF
Informata të shpejta
(0)

Mini bormashinë, 40W.

43,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.