Çanta, Valixhe

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
LUTRON CA-05A
Informata të shpejta
(0)

Çantë me dimenzione (260x110x55)mm me rrip per mbajtje ne krah.

12,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TL-TB04
Informata të shpejta
(0)
Çantë Beli për Mjete,128 x 10 x 280 mm, e Zezë
0,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE C35
Informata të shpejta
(0)

Çantë e butë për bartje të multimetrit. I pershtatshem me modelet e seriave 20, 70, 11x dhe 170 te fluke multimetrave.

58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE C115
Informata të shpejta
(0)

Çantë e butë për mbajtje të multimetrit. Kompatibile me seriat 20, 70, 11x dhe 170 e Fluke multimetrave.

81,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND 550-00086
Informata të shpejta
(0)
Cante per Instrument, Plastik, 340 x 300 x 150 mm, e Zeze
55,05
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00076
Informata të shpejta
(0)
Cante per Instrument, Plastik, 240 x 200 x 48 mm, e Zeze
6,22
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00080
Informata të shpejta
(0)
Cante per Instrument, Plastik, 260 x 210 x 44 mm, e Zeze
7,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P7250
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7250
Cante per Instrument, Aluminium, 298 x 70 x 90 mm, Argjend
20,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P7300
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7300
Cante per Instrument, Aluminium, 320 x 250 x 15 mm, e Zeze
32,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P7310
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7310
Cante per Instrument, Aluminium, 460 x 330 x 150 mm, e Zeze
46,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P7255
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7255
Cante per Instrument, Aluminium, 295 x 195 x 70 mm, Argjend
23,64
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P7260
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7260
Cante per Instrument, Aluminium, 370 x 230 x 80 mm, Argjend
32,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P7265
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7265
Cante per Instrument, Aluminium, 390 x 280 x 100 mm, Argjend
33,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P7270
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7270
Cante per Instrument, Aluminium, 500 x 350 x 12 mm, Argjend
42,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P7305
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 7305
Cante per Instrument, Aluminium, 405 x 330 x 150 mm, e Zeze
38,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.