Sprej për plastikë

PRF 202/220
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PRF

Sprej për plastikë, 220ml.

6,36
(me TVSH): 0,88
Qnt. Shportë
Në stok
w

Protective plastic spray, 220ml.

Fast-drying protection enamel. For isolation of electrical circuits.

Application: Electronics, print enamel, auto branch, aerial construction, audio/video appl. service, art craft.
Contents: 220ml(gross) - 165ml(net)

Dimensionet 52x50x142 mm
Pesha 156 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.