Spreje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
PRF 26040
Informata të shpejta
(0)

Sprej për pastrimin e kokës së printerit, 200ml.

6,94
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF 301/220
Informata të shpejta
(0)

Sprej mbrojtës silikoni, 220ml.

4,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF WD40/200
Informata të shpejta
(0)

Sprej univerzal WD40 per qellime te ndryshme, 200ml

3,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF WD40/400
Informata të shpejta
(0)

Sprej univerzal WD40 per qellime te ndryshme, 400ml.

5,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF 48/220
Informata të shpejta
(0)

Video kontakt sprej, 220ml.

5,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.