Xhel, Ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PE-COMBIQUICK
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës i shpejtë dy-komponentësh, 24ml.

8,78
Më shumë
Në stok
w
WU-0128
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës i gomave, 75ml.

4,19
Më shumë
Në stok
w
PE-S77002
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës special i shpejtë, 3g.

0,72
Më shumë
Në stok
w
HT-MN002
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës special-fiber optik.

1,47
Më shumë
Në stok
w
MOLYKOTE-PG21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MOLYKOTE PG-21 (5kg)

Pastë silikoni, 5kg.

406,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CH-CW2605
Informata të shpejta
(0)

Set për ngjitjen e gomave.

23,77
Më shumë
Në stok
w
PE-SUPERGLUEFL
Informata të shpejta
(0)

Super ngjitës i shpejtë, 7.5g.

6,06
Më shumë
Në stok
w
FIXP.SGL01
Informata të shpejta
(0)

Super ngjitës, 10g.

1,2
Më shumë
Në stok
w
PE-SUPERGEL
Informata të shpejta
(0)

Superngjitës - gel, i shpejtë, 3g.

4,63
Më shumë
Në stok
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
eu rakomet alb
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.