Pincetë univerzale

CK-T2340
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
C.K Tools

Pincete univerzale 110mm.

37,34
(me TVSH): 5,15
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Universal precision tweezer110mm.

Precision Tweezer. Made from stainless steel. Antimagnetic and resistant against acids and vapors.

 

Specifications:

  • Length: 110mm
  • Fine blunt points: 1mm
Gjatësia e dorezave 110 mm
Tip point 1 mm
Pesha 21 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.