Pincet precize

CK-2391
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
C.K Tools

Pincet pozicionuese, 130mm.

35,42
(me TVSH): 4,89
Qnt. Shportë
Në stok
w

Precision Positioning Tweezer 130mm.

Carbon fibre tips allow for safe handling of highly sensitive electrical components
High grade, stainless steel bow – acid & corrosion resistant
Precision welded joint for consistent, repetitive action
According to IEC 61340 5.1 and 5.2
Anti-magnetic to prevent electro-magnetic damage
Heat resistant up to 270°C for safe use

 

Specifications:

  • Tweezer Body Material: Ceramic
  • Tweezer Tip Type: Extra Slim
  • Fine
  • Overall Length: 130mm
  • Tweezer Type: Precision
Gjatësia e dorezave 130 mm
Tip point 5 mm
Pesha 16 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.