Pincë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 4
KP-923764
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 92 37 64
Universale Pincetë, Izoluar, 150 mm
23,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TZ-100D
Informata të shpejta
(0)
Universale Pincetë, Precize, ESD, 115 mm
3,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PROS-TZ01
Informata të shpejta
(0)
Set i Pincetave, 4 Copë, Precize
9,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IT-K4MPTSP
Informata të shpejta
(0)
Set i Pincetave, 155 mm
14,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.