Thjerrëza, Llamba

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
WEL.51383599
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051383599N
Mikroskop, USB, Digjital, 20x - 90x, Weller
1.090,12
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VIT-70410050
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70410050
Vizore me Xham Zmadhues, 20cm, 2 x
3,68
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MAG-ADD LENS101
Informata të shpejta
(0)
Xham per Llupa, 5 Dioptri
11,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.