Shtojcë për dara modulare

HT-236-8P DIE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Shtojcë për RJ45 (8/8).

4,07
(me TVSH): 0,56
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w

Shtojcë modulare RJ45 (8/8).

 

Shtojcë për dara modulare HT-236FM, për konektorë RJ45 (8/8).

 


Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.