Drita per Krishtlindje

ED48654
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: ED48654
Drita, Krishtlindje, x 160, e Bardhe
22,18
(me TVSH): 3,06
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

LED Cristmas lights for indoor / outdoor use. Make your Christmas holidays amazing.

 

Features:

  • Light: worm white
  • Voltage:230V
  • LEDs: 160
Mbushje
220V-AC
Bateria
AA

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.