Bashkim dush

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ERSA BATH T10S
Informata të shpejta
(0)
SOLDER BATH 240W/600°C/125g
199,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA BATH T03
Informata të shpejta
(0)
SOLDER BATH 240W/600°C/125g
667,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA BATH T06
Informata të shpejta
(0)
SOLDER BATH 240W/600°C/125g
1.148,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA BATH T11
Informata të shpejta
(0)
SOLDER BATH 240W/600°C/125g
1.786,02
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA BATH T05
Informata të shpejta
(0)
SOLDER BATH 240W/600°C/125g
792,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA BATH T07
Informata të shpejta
(0)
SOLDER BATH 240W/600°C/125g
1.153,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA BATH T04
Informata të shpejta
(0)
SOLDER BATH 240W/600°C/125g
945,27
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA BATH T50S
Informata të shpejta
(0)

Vaskë për saldim 65W, 300*C, kapaciteti 40gr.

167,54
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ERSA BATH T02
Informata të shpejta
(0)

Soldering bath 240W, 600°C, capacity 125gr.

555,7
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.