Edukativ

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
SP KIT-15365
Informata të shpejta
(0)

Robot zhvillimore KIT, JetBot AI, i programuar.

447,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAM-410020
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: JAM-410020
Vleresimit Robotic Kit, Rrobot Robibot, Xhirim te Zerit
70,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
UBTECH FIRST ORD
Informata të shpejta
(0)
Vleresimit Robotic Kit, Rrobot First Order Stormtrooper,i Programueshëm
491,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UBTECH ALPHA 1S
Informata të shpejta
(0)
Vleresimit Robotic Kit, Rrobot - Njeriu ALPHA 1 Pro,i Programueshëm
789,82
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UBTTECH MINI KIT
Informata të shpejta
(0)
Vleresimit Robotic Kit, Rrobot Jimu Mini Kit, i Programueshëm
185,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UBT.ASTROBOT KIT
Informata të shpejta
(0)
Vleresimit Robotic Kit, Rrobot AstroBot,i Programueshëm
344,07
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UBT.INVENTOR KIT
Informata të shpejta
(0)
Vleresimit Robotic Kit, Rrobot Inventor Kit,i Programueshëm
589,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.