Raspberry Pi 400

RASPBERRY PI400
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RASPBERRY PI

Raspberry Pi 400 eshte nje mini kompjuter ne nje kuti kompakte me shpejtesi deri 1.8GHz, me te shpejte se Raspberry Pi pllakat e tjera.

105,35
(me TVSH): 14,53
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

The new Raspberry Pi 400 features everything in one fully-enclosed compact unit, removing the need for multiple components, whilst delivering a clock speed of 1.8GHz, higher than other Raspberry Pi boards on the market.

 

Features:

  • 1.8GHz Quad core ARM Cortex-A72 CPU
  • 4GB LPDDR4-3200 DRAM
  • VideoCore VI graphics (OpenGL ES 3.1, Vulkan)
  • 4K UHD @60Hz HEVC decoding
  • True Gigabit Ethernet
  • 2x USB 3.0 and 1x USB 2.0 ports
  • 2x Micro HDMI ports (1x 4K @60Hz or 2x 4K @30Hz)
  • USB-C for input power, supporting 5V 3A operation
  • Raspberry Pi-compatible 40-pin horizontal GPIO connector
  • Kensington lock
Architecture
ARM
Furnizimi i rrymës
5V
Kategoria
Raspberry Pi
Various Boards
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.