Raspberry Pi 4 Starter Kit

RASPBERRY KIT19
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

Raspberry Pi 4 Model B Starter Kit

109,96
(me TVSH): 15,17
Çmimi I rregullt 139,83
Ruajni: 29,87
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 29,87

Easy to install Starter Kit for Raspberry Pi 4 (model B 8GB).

The Raspberry Pi is a low cost, credit-card sized computer that plugs into a computer monitor or TV, and uses a standard keyboard and mouse. It is a capable little device that enables people of all ages to explore computing, and to learn how to program in languages like Scratch and Python. It’s capable of doing everything you’d expect a desktop computer to do, from browsing the internet and playing high-definition video, to making spreadsheets, word-processing, and playing games. Find your favourite operating system via https://www.raspberrypi.org/downloads/ NOOBS is the most simple way to do it.

Kit contains:

  • Raspberry Pi 4 (model B, 8GB) board
  • Box for Raspberry Pi 4 Model B, Black
  • Power adapter 5V / 3A
  • Micro SDHC memory card 16GB, class 10
  • Cable HDMI v1.4 male / microHDMI male, 1m.
  • Ethernet C6 cable 2m
Architecture
ARM
Processor
BCM2837 64bit ARMv8 Quad Core
Furnizimi i rrymës
5V
Kategoria
Raspberry Pi

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.