Ndryshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BDL-DSTIPESD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSTIPESD

ESD tip per DSPU de-salduse pumpë.

15,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-DSPU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSPU

ESD pumpë de-salduse , 190mm.

22,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.