NE-FN05/B

NE-FN05/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
HOME FAN 220V/50cm/100W/x3sp-B
54,07
(me TVSH): 7,46
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
HOME FAN 220V/50cm/100W/x3sp-B
Tensioni hyrës 220 - 240 V-AC
Maximum Output Power 100 W
Gjatësia e kabllos 1,5 m
Dimensionet 500 mm
Pesha 3,5 g
Features
Carrying handle
3 Speed Settings
Ngjyra
 e zezë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.