Mjete

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 43
PRF 26003
Informata të shpejta
(0)

Air sprej i kompresuar , 400ml

9,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
OP-006 025
Informata të shpejta
(0)
USB Akcesor për Video Mikroskop
221,79
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DREMEL 432
Informata të shpejta
(0)
Aksesorë Shtesë për Gdhendje, eZezë
0,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DREMEL 7144
Informata të shpejta
(0)
Aksesorë për Precize Gdhendje, 2.4 mm
10,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF 26000
Informata të shpejta
(0)

Alumin sprej, 400ml.

8,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00168
Informata të shpejta
(0)
Brushe, Tunxh
1,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIBERREFILL5
Informata të shpejta
(0)
Fiberpen, Shtoj
1,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF BRUSH
Informata të shpejta
(0)
Brushe per Spreje
2,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BURGII TOP 2.0/1
Informata të shpejta
(0)
Burgi, 2.0 mm
0,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DUR.DRILL 0.8
Informata të shpejta
(0)
Burgi, 0.8 mm
4,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.2
Informata të shpejta
(0)
Burgi, 1.2 mm
0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.0
Informata të shpejta
(0)
Burgi, 1.0 mm
0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DUR.DRILL 1.0
Informata të shpejta
(0)
Burgi, 1.0 mm
4,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRILL 1.5
Informata të shpejta
(0)
Burgi, 1.5 mm
0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DUR.DRILL 1.5
Informata të shpejta
(0)
Burgi, 1.5 mm
1,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.