Rrobotët

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-HROB01
Informata të shpejta
(0)

Fshirese robot me anti-perplasje dhe senzor shkrepes.

108,14
Më shumë
Në stok
w
ECOV.WINBOT930
Informata të shpejta
(0)

Rrobot per pastrim të dritareve dhe gjerave tjera.

604,58
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.