Shëndeti dhe Sport

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
VIT-70410060
Informata të shpejta
(0)
Karta Bixhozi, Simbole te Medha
7,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0090
Informata të shpejta
(0)
Loging Paketa, Makin? p?r Prerje t? Qimeve, Peshore Personale
21,59
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-70210050
Informata të shpejta
(0)
Mjete Kuzhine, Lug? Fleksibile, e Zez?
11,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-70210040
Informata të shpejta
(0)
Mjete Kuzhine, Pirun Fleksibil, e Zez?
11,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-70410070
Informata të shpejta
(0)
Ndihma e Par?, Mbajtes per Karta Bixhozi, e Bardh?
2,3
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-80410090
Informata të shpejta
(0)
Ndihma e Par?, Shtojce per Laps dhe Stilolaps, Verdh?/Jeshile/Portokalli
3,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HC-PS14
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Peshore Digjitale, Blu, 150 kg
17,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HC-BLDPRESS200
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Mates i Shtypjes se Gjakut, Dore, e Bardh?, USB
14,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HC-EARTHERM60
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Termometer, e Bardh?
16,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-PS900B
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Peshore Digjitale, e Bardh?, Bluetooth, 180 kg
34,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HM-0003
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Mates i Shtypjes se Gjakut, Peshore Digjitale, Byzylyk Dore me Bluetooth
28,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HC-BLDPRESS22
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Mates i Shtypjes se Gjakut, Krahu i Sip?rm, e Bardh?
24,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HC-PS101N
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Peshore Digjitale, e Zez?, 180 kg
11,93
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-PS800B
Informata të shpejta
(1)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Peshore Digjitale, e Bardh?, 180 kg
13,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-BLDPRESS30B
Informata të shpejta
(0)
Pajisje p?r Vet?kujdes, Mates i Shtypjes se Gjakut, Dore, e Bardh?
53,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.