Orë e mençur

SWX-SMW01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SWEEX
MFR Part No: SWSW001BK

Orë e mençur dore, 240x240 pixel IPS, 240mAh, e zeze.

45,47
(me TVSH): 6,27
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

This round Watch gets big success since its classic design and very light comfortable wearing, meets market and customers needs very much, it is 1st round temperature watch for daily dressing, sport, fashion, working time.

 

Features:

 • 1.3” full touch full round clear display
 • 5 Sports modes: walking, running, riding, climbing and basketball
 • Tracks daily steps, distance and calories burned
 • Classic, soprt, fashion strap to match your daily dressing
 • 24hr dynamic heart rate monitor
 • Receives messages and notifications
 • Automatically tracks your body temperature and sleep pattern to protect your health
 • IP68 waterproof
 • Breath relaxation training
 • 100+ different styles dials support from APP
 • Available strap: silicon, rubber, fabric
Pesha 155 g
Ngjyra
 e zezë
Materiali
Bateria
Lithium-ion
Aplikacioni ne dispozicion për
Android
iOS

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.