Audio/Video Kabëll

CABLE-518
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Audio/Video kabëll mini DIN8-pin mashkull / 3xRCA mashkull , 2m.

0,9
(me TVSH): 0,12
Qnt. Shportë
Në stok
w

Audio/Video cable mini DIN8-pin male / 3xRCA male, 2m.

 

Features:

  • Connector A: mini  DIN 8-pin male
  • Connector B: 3xRCA (audio/video) male
  • Length: 2m
Connectors A
MiniDIN 8-pin
male
Connectors B
3x RCA
male
Lenght 2 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.