Vetura

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
DID-C0053
Informata të shpejta
(0)

Makinë buggy me katër rrotë dhe me shpejtesi deri 48km/h.

176,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAM-405007
Informata të shpejta
(0)

Bager R/C 2WD 2.4GHz, 1:20

73,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-405119
Informata të shpejta
(0)

Kombi klasik R/C VW T1.

61,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DID-C0046
Informata të shpejta
(1)

Hobby makine 4x4 me shpejtesi maksimale deri 32km/h.

152,21
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAM-405070
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Mercedes AMG GT RTR.

49,14
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-405068
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Mercedes AMG GT RTR.

57,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-405021
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Ferrari LaFerrari RTR.

63,66
Më shumë
Nuk ka në stok
w
JAM-404130
Informata të shpejta
(0)

 R/C makinë sportive Ferrari RTR

51,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-404305
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Ferrari 458 Italia RTR

54,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-404295
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Ferrari 599 GTO RTR.

54,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-403781
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Buggy .

24,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-403070
Informata të shpejta
(0)

R/C makinë sportive BMW M3.

49,99
Më shumë
Nuk ka në stok
w
JAM-404561
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Lamborghini Huracán RTR.

49,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-403780
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C Buggy.

24,57
Më shumë
Nuk ka në stok
w
JAM-410010
Informata të shpejta
(0)

Makinë sportive R/C RTR.

54,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.