Helikopterë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
JAM-040250
Informata të shpejta
(0)

Anije R/C Atlantique RTR.

37,35
Më shumë
Në stok
w
JAM-040630
Informata të shpejta
(0)

Anije R/C FIN255 RTR-R.

78,63
Më shumë
Në stok
w
JAM-038600
Informata të shpejta
(0)

Hobby Dron / Helikopter

34,4
Më shumë
Në stok
w
JAM-410026
Informata të shpejta
(0)

Helikopter R/C - Lupo, me senzor te kontrollimit.

18,67
Më shumë
Në stok
w
HMX-E0815
Informata të shpejta
(0)

UAV-dronë/ Helikopterë.

117,98
Më shumë
Në stok
w
JAM-040390
Informata të shpejta
(0)

R/C Anije Venecia RTR-R

49,14
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.