Dronë, Quadcopter

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
JAM-422000
Informata të shpejta
(0)

Dron (UAV)

69,95
Më shumë
Nuk ka në stok
w
JAM-422039
Informata të shpejta
(0)

Mjet pa pilon - Dron

39,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAM-422029
Informata të shpejta
(0)

Mjet pa pilot - Dron me kamerë

110,89
Më shumë
Në stok
w
JAM-422006
Informata të shpejta
(0)

Dron me kamerë te integruar.

159,4
Më shumë
Në stok
w
XR-16002
Informata të shpejta
(0)

UAV- Dronë me 3-axis gimbal per stabilizim të GoPro kamerës , GPS...

1.001,74
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XR-16000
Informata të shpejta
(1)

UAV - Dronë i pajisur me GPS...

578,84
Më shumë
Në stok
w
XR-16001
Informata të shpejta
(0)

UAV- Dronë me kamerë HD brenda , 3-axis gimbal per stabilizim , GPS...

1.237,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XR-16078
Informata të shpejta
(0)

Dronë me kamerë HD të integruar dhe me dy smart bateri, 3-axis stabilizim, GPS...

1.216,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.