STMicroelectronics

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NUCLEO-F103RB
Informata të shpejta
(0)

STM32 Nucleo pllake zhvillimore me STM32F103RBT6 MCU , mbeshtet edhe Arduino.

18,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NUCLEO-F334R8
Informata të shpejta
(0)

STM32 Nucleo pllake zhvillimore me STM32F334R8T6 MCU, mbeshtet Arduino.

17,52
Më shumë
Në stok
w
NUCLEO-F411RE
Informata të shpejta
(0)

STM32 Nucleo F411RE pllakë zhvillimore me STM32F411RET6 MCU, e mbeshtet Arduino.

20,62
Më shumë
Në stok
w
NUCLEO-L152RE
Informata të shpejta
(1)

STM32 Nucleo pllake zhvillimore me STM32L152RET6 MCU, mbeshtet edhe Arduino.

26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
STM32F0DISC.
Informata të shpejta
(0)

Discovery kit per STM32F051 linje - me STM32F051R8 MCU.

16,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
STM32F411EDISC.
Informata të shpejta
(0)

Discovery kit me STM32F411VE MCU.

25,03
Më shumë
Në stok
w
STM32F4DIS-CAM
Informata të shpejta
(0)

Discovery kit - camera for STM32F4.

46,4
Më shumë
Në stok
w
STM32F746GDISC.
Informata të shpejta
(1)

Discovery kit me STM32F746NG MCU.

70,83
Më shumë
Në stok
w
STM32VLDISC.
Informata të shpejta
(1)

Discovery kit me STM32F100RB MCU.

19,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.