Encoders

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ENCOD.BCD-02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DRG-416ER

BCD Enkoder vertikal me 16 pozicione.

1,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ENCOD.BCD-01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DRG-410ER

BCD Enkoder vertikal me 10 pozicione.

3,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ENCOD.V-003
Informata të shpejta
(0)

Enkoder vertikal 12mm, 30DET/15PPR.

1,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ENCOD.V-004
Informata të shpejta
(1)

Enkoder vertikal 11mm, 36DET/18PPR.

4,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ALPS-STEC16B04
Informata të shpejta
(0)

Enkoder vertikal 25mm, 24DET/24PPR.

2,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ENCOD.V-002
Informata të shpejta
(0)

Enkoder vertikal 12mm, 12DET/12PPR.

1,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ENCOD.V-001
Informata të shpejta
(0)

Enkoder vertikal 12mm, 24DET/24PPR.

1,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.