Ndryshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CODEBUG
Informata të shpejta
(0)
CodeBug Pllak? Zhvillimore, IoT Zhvillim
31,38
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DM160228
Informata të shpejta
(0)
Explorer 8 Pllak? Zhvillimore, PIC Kontrollerat 8-Bit
104,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IBM MBED IOT KIT
Informata të shpejta
(0)
IBM-MBED IoT Kit per Fillestar, MK64FN1M0VLL12 MCU
190,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KEIL MBED-016.1
Informata të shpejta
(0)
Aksesore p?r Pllak? Zhvillimore, Arduino Shield
63,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MSP-EXP430FR6989
Informata të shpejta
(0)
MSP430FR6989 Pllak? Zhvillimore, Ekran LCD i Segmentuar
30,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ESP32-WROOM
Informata të shpejta
(0)

Pllakë zhvillimore AirLift Shield per Arduino, ESP32.

27,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ESP8266 BREAKOUT
Informata të shpejta
(0)

Pllakë zhvillimore Breakout HUZZAH ESP8266.

21,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ESP8266 FEATHER
Informata të shpejta
(0)

Pllakë zhvillimore Feather HUZZAH, ESP8266

32,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
POKEYS57UT
Informata të shpejta
(0)
PoKeys57U Pllak? Zhvillimore, Pajisja USB
74,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VELLEMAN K8055N
Informata të shpejta
(0)
Velleman Pllak? Zhvillimore, Pllak? i Eksperimentit USB
55,79
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.