Elektromotorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
MOT MM10
Informata të shpejta
(0)

DC motor, Miniature, 3V-DC.

3,18
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MOT MM18
Informata të shpejta
(0)

DC motor, Miniature, (1.5-3)V-DC.

3,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MOT24-HL149 21:1
Informata të shpejta
(0)

DC motor, 30mm, 24V-DC.

27,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MOT6-L149 188:1
Informata të shpejta
(0)

DC motor, 27mm, 6V-DC.

26,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MOT12-HL149 21:1
Informata të shpejta
(0)
MOTOR DC-12V 21:1,Micro
29,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MOT12-HL149 90:1
Informata të shpejta
(0)
MOTOR DC-12V 90:1,Micro
27,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ARD-ADD SERVO1
Informata të shpejta
(0)

Servo motor, (4.8-6)V.

15,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SM S4303R
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T010051

Analog 360° Mikro Servo Motor.

18,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SP2575M0206-A
Informata të shpejta
(0)

Step motor bipolar/unipolar, 

12V, 0.24A, 50Ω, 7.5°/step, 1.6N-cm.

19,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
28BYJ-48
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1530

Step motor bipolar, 5V, 5.625°/step, 34.3mN.m.

7,67
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
insp kam alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.