iPnone / iPod

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 19
CEL.PIP28W
Informata të shpejta
(0)

USB Adapter i rrymës me kabllo per pajisje te Apple, 2x 2.4A.

25,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.PIP26B
Informata të shpejta
(0)

USB Adapter i rrymës me kabllo per pajisje te Apple, USB, 1A.

11,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.PIP26W
Informata të shpejta
(0)

USB Adapter i rrymës me kabllo per pajisje Apple, 1A.

11,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
P.SUP.USB2051
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymes me USB per paisje mobile , USB x1, 1A.

4,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
P.SUP.USB2064
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.1A.

11,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.15/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.4A.

11,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-P.SUP.02/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefona dhe teblete.

17,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-P.SUP.02/B
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefon dhe tablete.

17,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IPD-CHARGE30
Informata të shpejta
(1)

Adapter univerzal për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë. 

3,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.SIM CARD6
Informata të shpejta
(0)

Adapter për SIM kartala set

2,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.SIM CARD5
Informata të shpejta
(0)

Adapter për SIM kartala set

2,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.SIM CARD1
Informata të shpejta
(0)

Adapter për SIM kartelë.

3,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.SIM CARD4
Informata të shpejta
(0)

Adapter per SIM-Kartela.

2,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HAV-BTFSP100WH
Informata të shpejta
(0)

Altoparlant me bluetooth rezistent ndaj ujit.

40
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HAV-BTFSP100PI
Informata të shpejta
(0)

Altoparlant me bluetooth rezistent ndaj ujit.

40
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.